Služby pro veřejnost

Škola poskytuje prostor malého a velkého sálu za účelem školení, besed, schůzí a pod. včetně audiovizuálního vybavení.
Cena za pronájem malého sálu s kapacitou cca 25 osob je 300,- Kč/hodinu, cena velkého sálu 500,- Kč/hodinu s kapacitou max 150 osob. Cena za celodenní pronájem velkého sálu je 6.000,- Kč/den.
K pronájmu lze využít také prostor tělocvičny včetně hygienického zázemí a šaten v ceně 400,- Kč/hodinu.

V prostorech bývalého Domova mládeže slouží druhé patro k provozování ubytovny s celkovou kapacitou 45 osob. Cena za lůžko a noc je 320,- Kč, při dlouhodobém pronájmu je cena 5.500,- Kč/měsíc a lůžko.

Do ceny za ubytování není zahrnut místní poplatek z pobytu, který je účtován při nástupu.

Stravování pro cizí strávníky v ceně 95,- Kč.
Objednávka stravy