Exkurze pečovatelek v sociálně terapeutických zařízeních. (Publikováno: 30.5.2024)

Minulý týden žákyně oboru Pečovatelské služby navštívily Sociálně terapeutickou dílnu "Buřinka" v Rýmařově. Byla jim představena činnost organizace Diakonie Rýmařov a mohly se zapojit do aktivit s klienty. Dále pokračovaly návštěvou a prohlídkou Kavárničky Buřinka, ve které klienti pracují a pochutnaly si tam na výborném jídle, pití a kávě. Odpolední program pokračoval návštěvou Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Hope House, z.s. Rýmařov, kde je možnost využití sportovních, výtvarných a volnočasových aktivit v odpoledních hodinách. Celodenní návštěvu ve městě Rýmařov zakončily na náměstí, kde právě probíhaly farmářské a řemeslné trhy.

Foto na: rajce.net