Exkurze v AL INVESTU Břidličná (Publikováno: 16.6.2022)

V rámci spolupráce naší školy s firmou AL INVEST Břidličná a.s. jsme se zúčastnili dne 8. 6. 2022 exkurze. Žáci třídy 1. EO a 2. ATZ se svými třídními učiteli měli možnost prohlédnout si výrobní provozy.
Ve firmě nás přivítala personalistka Ing. Alena Poledníková, která nám prezentovala  historii i současnost firmy, její výrobu, produkty, možnosti zaměstnání včetně benefitů a možností dalšího vzdělávání zaměstnanců a zájemců o práci ve firemní Akademii.
Po proškolení bezpečnostním technikem jsme se vydali ve 3 skupinách na prohlídku jednotlivých provozů. Skupinu vzdělávacích oborů Elektrikáři, Opraváři zemědělských strojů a Automechanici provázeli odborníci, kteří nás provedli výrobními halami a odpověděli na všechny naše dotazy. Žáci měli možnost vidět práci v těchto provozech: tavírna, válcovna, nůžkárna, kontrolní oddělení, expedice a obalovna.
Žákům byla nabídnuta možnost realizace odborného výcviku ve firmě, což by jim naše škola  umožnila.
Mgr. et Mgr. Blanka Zapletálková, kariérová poradkyně školy
 

PARTNEŘI

sosbruntal@sosbruntal.cz
www.sosbruntal.cz