Opravář zemědělských strojů 2023 (Publikováno: 13.3.2023)

Ve dnech 8. - 9. 3. 2023 se konala celostátní soutěž oboru opravář zemědělských strojů ve Střední průmyslové škole Třebíč. Soutěžilo dvaatřicet škol a dvaatřicet žáků z celé republiky. Během dne se postupně vystřídali na osmi stanovištích, kde museli prokázat znalosti v disciplínách strojního obrábění – soustružení, ručním zpracováním kovů, svařování plamenem, kování, technologii oprav, pravidel silničního provozu a poznávacím testu. V soutěži si nejlépe vedl Lukáš Rouha ze Středního odborného učiliště zemědělského Chvaletice. Na druhém místě skončil Jaroslav Böhm ze Středního odborného učiliště Praha - Radotín a na třetím místě se umístil Vojtěch Houdek ze Středního odborného učiliště opravárenského Králíky. Zástupce naší školy, žák třídy 3. IOT Oldřich Foltýn, se umístil na hezkém 14. místě z 32 soutěžících. Gratulujeme.

Fotogalerie viz ZDE

SOUBORY KE STAŽENÍ: