Talenty pro firmy T-PROFI - technická soutěž. (Publikováno: 8.11.2022)

OHK Bruntál uspořádala 4. listopadu již 3. okresní kolo  technické soutěže Talenty pro firmy T-PROFI. Zázemím soutěže byla již tradičně firma Bašista s.r.o.
Soutěžní týmy jsou smíšené vždy z žáků 2. ročníku střední školy a 5. třídy základní školy, přičemž kapitánem týmu je odborník z praxe.
Za naši školu soutěžili studenti z třídy 2. EO: Orság Karel, Polách Tomáš a Rýpar Ondřej. Otestovali svoji zručnost, znalosti, kreativní myšlení i schopnost komunikovat s mladšími žáky ze ZŠ Bruntál Cihelní, kteří byli druhou polovinou týmu.
Letošní úkol spočíval v sestavení a zprovoznění modelu elektronických lamelových skladových vrat ze součástkové základny polytechnické stavebnice. Všechny týmy měly na sestavení čas 180 minut. Důležitá byla funkčnost modelu, který se ovládal dálkovým ovladačem a samozřejmě i čas. Od vítězů nás dělilo pouze 6 minut.
NAŠI ŽÁCI SE UMÍSTILI NA 4. MÍSTĚ.

Fotogalerie viz ZDE.
Odkaz na VIDEO a FOTO v Bruntálském a Krnovském deníku ZDE.

PARTNEŘI

sosbruntal@sosbruntal.cz
www.sosbruntal.cz