Fotografická soutěž - REGION OČIMA MLADÝCH (Publikováno: 20.9.2022)

Tento projekt vznikl v roce 2016 a v září letošního roku vyhlašujeme již šestý ročník.
Patronem soutěže je uznávaný fotograf Jindřich Štreit. Soutěž pravidelně získává záštitu České federace fotografického umění, kdy třem nejlepším fotografům celé soutěže udělujeme medaili této federace.

Soutěž má čtyři tématické celky. Do každého tématu mohou mladí fotografové zaslat až tři fotografie, celkem tedy 12 do celé soutěže. Soutěž je určena pro žáky středních škol a gymnázií, dále pak 6., 7., 8., a 9. tříd základních škol,  s trvalým bydlištěm v regionu Bruntál a Prudnik.

Doplňující informace:
Předání cen a vernisáž soutěže se uskuteční v prosinci letošního roku - Městské divadlo v Bruntále (budou zaslány pozvánky).
Informace o soutěži najdete také na stránkách www.regionocimamladych.eu v sekci AKTUALITY.

Spolek bruntálských fotografů.

Leták soutěže viz ZDE.