Prezentace firmy AL INVEST Břidličná (Publikováno: 20.3.2024)

Dne 12. a 19. 3. 2024 proběhly ve škole prezentace firmy AL INVEST Břidličná, a. s.
Prezentací se zúčastnili žáci 1., 2. a 3. ročníků oborů elektrikář, instalatér, automechanik a opravář zemědělských strojů se svými učiteli odborného výcviku.
Zástupci firmy personalistka p. Michaela Pohanková, projektová manažerka p. Eva Šuláková, p. Ondřej Stejskal z oddělení výzkumu a vývoje, vedoucí výroby p. Filip Sýkora, p. Pavel Cileček a p. Michal Davidík z oddělení nových projektů představili žákům firmu, její výrobu a cíle. Hovořili o současném postavení firmy na trhu v ČR, Evropě a ve světě i o jejím budoucím rozvoji. Vysvětlili žákům postup při eventuálním zájmu o zaměstnání, sdělili jim podmínky nástupu do zaměstnání, možnosti pracovního uplatnění včetně odměny za práci, benefitů a  možnostech dalšího vzdělávání ve vlastní firemní Akademii vzdělávání. Dále je informovali o možnosti realizace odborného výcviku ve firmě. Na závěr zástupci firmy odpovídali i na dotazy žáků a pedagogů.

Blanka Zapletálková, kariérová poradkyně školy

Foto viz ZDE