REGION OČIMA MLADÝCH - TERMÍN SOUTĚŽE SE PRODLUŽUJE (Publikováno: 14.11.2023)

TERMÍN SOUTĚŽE SE PRODLUŽUJE DO 25. LISTOPADU 2023.

CENY DO SOUTĚŽE PŘESAHUJÍ V ÚHRNU ČÁSTKU 40.000,00 Kč (FOTOTECHNIKA FUJIFILM, POLAROID, AGFA).

PŘEDÁNÍ CEN V POLSKÉM PRUDNIKU 12.12.2023 (DOPRAVA ZAJIŠTĚNA).

Představujeme mezinárodní soutěž Region očima mladých – fotografická soutěž, kterou realizujeme ve spolupráci s prudnickým střediskem kultury v Polsku.

Tento projekt vznikl v roce 2016 a v září letošního roku vyhlašujeme již sedmý ročník.

Patronem soutěže je uznávaný fotograf Jindřich Štreit a dále pak pravidelně získává záštitu České federace fotografického umění, kdy třem nejlepším fotografům celé soutěže udělujeme medaili této federace. Soutěž má čtyři tématické celky. Do každého tématu mohou mladí fotografové zaslat až tři fotografie, celkem tedy 12 do celé soutěže. Soutěž je určena pro děti 6., 7., 8., a 9. tříd základních škol, středních škol a gymnázií s trvalým bydlištěm v regionu Bruntál a Prudnik.

Leták soutěže viz ZDE